Επικοινωνήστε μαζί μας

Επικοινωνία
Τηλέφωνο / Φορολογικά: Τηλ: + 86-755-28416965
Fax: + 86-755-28416965
Γενικά Email: Tourgocases@vip.163.com
Συνεργασία Email: Tourgoelectronics@vip.163.com
Διεύθυνση γραφείου: 3 όροφος, Κτίριο Α Xinchao Industrial Park, Longhua District
Shenzhen City, επαρχία Γκουανγκντόνγκ 518000, P, R.China
περιπτώσεις Πτήση & Τμήμα Booth Διερμηνέας
Ο κ Fredy Lee  Email: Fredy@tourgocases.com
Η κα Βίβιαν Wang Email: vivian@tourgocases.com
Ο κ William Shen Email: William@tourgocases.com
Ms.Kate Τσεν Email: kate@tourgocases.com
Τμήμα Stage & Truss
Η κα Barry Lei Email: tourgostage@vip.163.com(Barry@tourgosolution.com)
Η κα Cathy Zhang Email: tourgotruss@vip.163.com (Cathy@tourgosolution.com)                    
Η κ .Sundy Εκείνος Email: tourgobooth@vip.163.com (Sundy@tourgosolution.com)           
Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης
κύριος Λι Email: Fredy@tourgosolution.com
Μετά -sale Τμήμα
Η κα Γουόνγκ Email :info@tourgosolution.com

ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ *

έρευνα τώρα
  • captcha

ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ *

έρευνα τώρα
  • captcha