Sazinies ar mums

Kontaktinformācija
Tālrunis / Nodoklis: Tel: + 86-755-28416965
Fakss: + 86-755-28416965
General E-pasts: Tourgocases@vip.163.com
Sadarbība E-pasts: Tourgoelectronics@vip.163.com
Biroja adrese: 3 Floor, Building Xinchao Industrial Park, Longhua District
Shenzhen City, Guangdong Province 518000, P, R.China
Lidojuma gadījumi un tulks Booth pārvalde
Fredy Mr Lee  E-pasts: Fredy@tourgocases.com
Vivian Wang kundze E-pasts: vivian@tourgocases.com
Mr William Shen E-pasts: William@tourgocases.com
Ms.Kate Chen E-pasts: kate@tourgocases.com
Stage & Fermas departaments
Ms. Barry Lei E-pasts: tourgostage@vip.163.com(Barry@tourgosolution.com)
Kundze Ketija Zhang E-pasts: tourgotruss@vip.163.com (Cathy@tourgosolution.com)                    
.Sundy Viņš kundze E-pasts: tourgobooth@vip.163.com (Sundy@tourgosolution.com)           
Tehniskais atbalsts pārvalde
Mr Lee E-pasts: Fredy@tourgosolution.com
Pēc -sale departaments
Ms Wong E-pasts: info@tourgosolution.com

PASŪTĪJUMU ZIŅAS *

pieprasījumu tagad
  • captcha

PASŪTĪJUMU ZIŅAS *

pieprasījumu tagad
  • captcha