Kontakt z nami

Informacje kontaktowe
Telefon / Podatek: Tel: + 86-755-28416965
       +86-755-23088945
Ogólne Email: tourgocases@vip.163.com
Współpraca E-mail: info@tourgosolution.com
Adres biura: 3 piętro, Budynek A Xinchao Industrial Park, Longhua District
Miasta Shenzhen w prowincji Guangdong 518000, P, R.China
Przypadki Lot & Interpreter Departament Booth
Mr Lee Fredy  Email: Fredy@tourgocases.com
Pani Vivian Wang Email: Vivian@tourgocases.com
Pan William Shen E-mail: William@tourgocases.com
Ms.Kate Chen Email: Kate@tourgocases.com
Stage & Truss Department
Pani Barry Lei Email :tourgostage@vip.163.com  (Barry@tourgosolution.com)
Pani Cathy Zhang Email :tourgotruss@vip.163.com   (Cathy@tourgosolution.com)                     
Ms .Sundy On Email :tourgobooth@vip.163.com  (Sundy@tourgosolution.com)                  
Dział wsparcia technicznego
Mr Lee E-mail: Fredy@tourgosolution.com
Po -sale Departamentu
Pani Wong E-mail: info@tourgosolution.com

 

T/T Bank Information:

 

Beneficiary Name:TOURGO EVENT SOLUTION CO., LIMITED

Beneficiary Account Number:775248594883

Beneficiary Bank: Hang Seng Bank limited

SWIFT Code: HASEHKHH

Beneficiary Bank Address: 83 Des Voeux Road Central,Hong Kong

Beneficiary Bank Code :024

ZAPYTANIE szczegóły *

Zapytanie teraz
  • captcha

ZAPYTANIE szczegóły *

Zapytanie teraz
  • captcha