Kontakt z nami

Informacje kontaktowe
Telefon / Podatek: Tel: + 86-755-28416965
Faks: + 86-755-28416965
Ogólne Email: Tourgocases@vip.163.com
Współpraca E-mail: Tourgoelectronics@vip.163.com
Adres biura: 3 piętro, Budynek A Xinchao Industrial Park, Longhua District
Miasta Shenzhen w prowincji Guangdong 518000, P, R.China
Przypadki Lot & Interpreter Departament Booth
Mr Lee Fredy  E-mail: Fredy@tourgocases.com
Pani Vivian Wang E-mail: vivian@tourgocases.com
Pan William Shen E-mail: William@tourgocases.com
Ms.Kate Chen E-mail: kate@tourgocases.com
Stage & Truss Department
Pani Barry Lei E-mail: tourgostage@vip.163.com(Barry@tourgosolution.com)
Pani Cathy Zhang E-mail: tourgotruss@vip.163.com (Cathy@tourgosolution.com)                    
Ms .Sundy On E-mail: tourgobooth@vip.163.com (Sundy@tourgosolution.com)           
Dział wsparcia technicznego
Mr Lee E-mail: Fredy@tourgosolution.com
Po -sale Departamentu
Pani Wong E-mail: info@tourgosolution.com

ZAPYTANIE szczegóły *

Zapytanie teraz
  • captcha

ZAPYTANIE szczegóły *

Zapytanie teraz
  • captcha